Aktualności

Zarządzanie przedsiębiorstwem

Szanowni Państwo,

w dniach 7-8 lutego 2017 r. na Mazurach w otoczeniu lasów i jezior odbędzie się czwarta edycja konferencji dotycząca zarządzania nowoczesnym zakładem gospodarki komunalnej.

Podczas tegorocznej edycji poruszymy ważną tematykę obowiązujących uwarunkowań prawnych, a dokładnie zmiany wynagrodzeń menedżerów wynikające z nowej ustawy kominowej. Przygotujemy dla Państwa szereg wystąpień merytorycznych dotyczących autoprezentacji biznesowej. Spotkania i wystąpienia biznesowe są często jednym z bardziej wymagających elementów pracy w firmie. Często od tego, jakie wrażenie uda nam się wywrzeć na naszym rozmówcy zależy, czy osiągniemy sukces. Aby świadomie to wrażenie wywierać, warto zgłębić jego istotę autoprezentacji.

Ważnym zagadnieniem będzie omówienie „społecznej odpowiedzialności biznesu”, przez którą rozumiemy unikalny sposób myślenia o prowadzaniu działalności gospodarczej oraz świadomość wpływu jej wartości na ludzi, społeczeństwo, środowisko naturalne, uwarunkowania rynkowe oraz procesy.

Malownicze otoczenie i piękny, zaprojektowany w współczesnym stylu Grand Hotel TIFFI***** z wieloma atrakcjami umili Państwu pobyt na konferencji.

Szczególnie serdecznie na tę edycję konferencji zapraszam członków Rady RIPOK, który będą mieli dofinansowany udział w konferencji, aż w 50% przez Radę RIPOK. Szczegóły znajdują się w karcie zgłoszenia oraz w informacjach organizacyjnych możliwych do pobrania poniżej.

Program konferencji

Karta zgłoszenia

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu,

Sandra Kokocińska

Koordynator konferencji

Tel. 61 655 81 24

0 komentarzy

Dodaj komentarz
Zabezpieczenie antyspamowe (Captcha): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • Newsletter
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube