Aktualności

Przed nami 9. edycja Konferencji Paliwa z odpadów. Nie czekaj i zarejestruj się już dziś!

Gorąco zapraszamy Państwa do udziału w 9 Konferencji Paliwa z odpadów, która odbędzie się w dniach 19 – 21 marca 2019 roku w Katowicach.

W trakcie konferencji zostaną poruszone najważniejsze tematy związane z rynkiem paliw alternatywnych:
m.in. aspekty prawne oraz perspektywy rozwoju rynku paliw z odpadów, efektywny system zagospodarowania frakcji RDF w Polsce, energetyczne wykorzystanie i charakterystyka frakcji RDF, aktualne dane dotyczące paliw alternatywnych w Krajowym Planie Gospodarowania Odpadami, technologia wytwarzania i zagospodarowania paliw alternatywnych, miejsce paliwa RDF w systemie gospodarki o obiegu zamkniętym.

Konferencja skierowana jest do  przedstawicieli wytwórców paliw z odpadów, ich odbiorców, a także władz samorządowych oraz jednostek naukowych, które na co dzień zajmują się tematyką paliw alternatywnych.

Konferencja organizowana jest w ramach cyklu związanego z gospodarką odpadami  i jest jednym z głównych krajowych forów wymiany doświadczeń dotyczących branży ochrony środowiska, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez branżowych. Spotkanie to od lat gromadzi od 150 do 300 osób aktywnie działających w branży dotyczącej paliw alternatywnych.

W celu rejestracji na konferencję proszę o wejście na stronę: https://paliwazodpadow2019.konfeo.com/pl/groups

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

Mateusz Dziurlikowski
koordynator konferencji
project manager

M: +48 784 036 990
e-mail: m.dziurlikowski@abrys.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz
Zabezpieczenie antyspamowe (Captcha): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • Newsletter
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube