Aktualności

Najważniejsze spotkanie branży odpadowej już 5-7 września br.!

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością zapraszamy na XXI konferencję „Kompleksowa gospodarka odpadami”. W tym roku spotkamy się w dniach 5-7 września w Janowie Podlaskim. Niewątpliwie atutem tegorocznej edycji będą wyjazdy studyjne do:

  1. Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Białej Podlaskiej 
  2. Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „Komunalnik” Sp. z o.o.
  3. Zespołu zamkowego Radziwiłłów w mieście Biała Podlaska 

Podczas trzydniowej konferencji poruszymy najbardziej aktualne tematy branży odpadowej. Na pierwszy plan wysuwa się temat zagospodarowania bioodpadów przez RIPOK-i, czy wystarczy selektywnie zebrać odpady bio, by powstał drogocenny kompost? Ile wiedzy, wysiłku i pracy należy włożyć, by mieszkaniec mógł odebrać kompost? Omówimy technologie i przepustowość Polskich instalacji. Kolejnym ważnym zagadnieniem, które będzie poruszane podczas jednej z sesji tematycznych będą popioły. Wiele mówi się na temat konieczności nadania kodu dla popiołu selektywnie zebranego, odpowiemy na pytania czy to realne? Jak dbać o sprzęt i serwisować go po uszkodzeniach spowodowanych zbiórką popiołów?

Mówiąc o systemie gospodarowania odpadami komunalnymi nie może zabraknąć tematu zbiórki i sprzedaży odpadów opakowaniowych. Wiemy, że odpad to cenny surowiec,  ale czy każdy odpad można sprzedać, jak to zrobić? Pokażemy jak skutecznie i efektywnie korzystać z takich narzędzi jak platforma sprzedaży opadów tworzyw sztucznych

Odpowiedzi na powyższe pytania i wiele innych uzyskamy od wybitnych specjalistów, technologów i osób, które od lat zarządzają  przedsiębiorstwami. Nie zabraknie również głosu kadry naukowej i wybitnych postaci świata nauki w branży odpadowej.  Nieodłącznym elementem konferencji będzie przedstawienie najnowszych  technologii  dla gospodarki odpadami, dostępnych na polskim rynku, dlatego do współpracy zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców.

Konferencja to tez doskonałą okazja do zorganizowania kolejnego spotkani Rady RIPOK. Spotkanie takie odbędzie się dnia 4 września br. w Hotelu Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim.

Więcej o konferencji na stronie www.abrys.pl

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy

0 komentarzy

Dodaj komentarz
Zabezpieczenie antyspamowe (Captcha): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • Newsletter
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube